Cena  Kč

6.12.

Labradorský retriever s PP

Labradorský retrívr, fena i pes, s PP
Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary
19.10.2016 se nám narodila krásná smetanová štěňátka LABRADORSKÉHO RETRIEVERA S PP (1 kluk a 2 holčičky), která budou k odběru těsně před Vánoci. Rodiči štěňátek se stali Polydamné z Českomoravské vysočiny (o. Billy The Brave of Essention of Life x m. Eliz Gala z Vinice) a CH Fair Magic Sea Dream Essention of Life (o. Carromer's Zachary J.W. x m. ICH. Multi CH. Grand CH. Carmen Moon Magic Essention of Life). Oba rodiče mají výborné zdravotní výsledky a na výstavách se umisťují na předních příčkách. Oba rodiče jsou typickými představiteli svého plemene, jsou velice milé, přátelské a vyrovnané povahy, milují děti, společnost a ostatní zvířata, a mají obrovskou chuť pro práci jak v lovecké upotřebitelnosti tak ve sportovní kynologii.

Štěňátka odchováváme v prvním měsíci života doma a poté budou štěňátka přesunuta do venkovního bydlení. Štěňátka budou plně socializována na běžný chod domácnosti, jízdu autem, styk s lidmi a dětmi. Budou řádně očkována, čipována a několikrát odčervněná. Každé štěňátko si od nás do nového domova odnese dárkový balíček, očkovací průkaz, průkaz původu a kupní smlouvu. Po celý život pejska je chovatelský servis a poradenství od naší chovatelské stanice samozřejmostí.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. 724 241 272, e-mail: polydamne7@gmail.com, prostřednictvím facebooku anebo navštivte naše webové stránky www. labrador-nobilisvita.com.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.