Cena  Kč

4.12.

Německý špic vlčí / Keeshond - velmi kvalitní štěňátka s PP

Německý špic, pes, s PP
Velký Ořechov, Zlín
Chovatelská stanice Ejmi-Lu nabízí k prodeji poslední štěňátko -pejska- mezitypu Německý špic vlčí / Keeshond po kvalitních rodičích s excelentními rodokmeny. Oba rodiče (Inter- a Multišampioni) jsou veterinárně vyšetření a velmi úspěšní na výstavách.

Průkaz původu, EU Petpas, smlouva, výbavička do začátku a doživotní chovatelský servis samozřejmostí.

K odběru ihned. Nezávazná návštěva vřele vítána.

Více informací na www.ejmi-lu.blog.cz.
_____________________________________________ _______________
Poznámka:

Pokud zastáváte názor, že jsou průkazy původu jen k tomu, abyste se psem mohli chodit na výstavy, což neznalým velmi rádi bulíkují množitelé, aby prodali své „zásoby“, není to pravda! Průkaz původu je především jistota nového majitele v tom, že ze štěněte, které si kupuje, vyroste opravdu to plemeno, které má! Je to záruka toho, že štěně nemá žádné predispozice ke genetickým nemocem, a že má v předcích pouze zástupce daného plemene! Prosím, když se budete rozhodovat mezi koupí psa s PP nebo bez PP, zjistěte si veškeré informace o tom, jak to ve skutečnosti s množírnami je. Češi jsou v tomto směru velmi málo informováni a jde jim především o co nejnižší cenu. Uvědomte si, že koupě psa je investice třeba na 15 let!

Pokud „nepotřebujete papíry“, prosím, nekontaktujte nás – je vidět, že Vás daná problematika nezajímá a na zdraví štěněte Vám nesejde, proto Vám ho ani neprodáme! Útulky jsou plné psů bez PP - když jsou Vám „papíry k ničemu“, adoptujte si útulkáčka a udělejte dobrý skutek! Děkujeme za pochopení.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.