Cena  Kč

3.12.

BEN, Bišonek

Bišonek, pes
Tábor 2, Tábor
Cena300 CZK
Matěj je krásně originální pes, takový veselý a hodný samorost s bázlivou dušičkou. Bohužel nedostal ve štěněcím věku dostatek pozornosti a lásky, proto se nenaučil vše potřebné pro život a nyní se v nových situacích bojí. Hodí se na klidnou zahradu, kde se nebude muset složitě vypořádávat s novými situacemi. Ideální parťák pro starší lidi, kteří chtějí veselého společníka.
Prostředí útulku pro něj není ideální a pokroky jsou pomalé. Cvičilo by se mu lépe, kdyby byl doma a měl trpělivého pána jen pro sebe.

Majitel by tedy měl mít zkušenosti se psy a s jejich výcvikem. Věřím, že šikovný kynolog s pozitivním přístupem by s ním dokázal zázraky. Pořád je to mladý pes a je ochotný se učit, jen je třeba být trpělivý.

Věk odhadovaný veterinárním lékařem: 1 - 2 roky.

Plemeno: Asi by se asi dalo říct, že je Matěj kříženec psa a koštěte. Ale pokud budeme hledat podobu, mohl by mít v předcích nejspíš polského nížinného psa (tipy byly také na bearded kolii či briarda). Ale je to prostě jednoznačný originál.

Přibližná velikost - váha 12 kg, výška 37 cm.

Byl nalezen dne 4. 11. 2015 v Čekanicích společně se psem, který u nás dostal jméno Jonáš. Ukázalo se, že kluci na sebe nejsou fixování a nejeví o sebe zájem. Každý již bydlí ve svém kotci, proto mohou do adopce zvlášť.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.