Cena  Kč

24.10.

CICERO, Zlatý retrívr

Zlatý retrívr
Tábor 2, Tábor
Cena300 CZK
Sympatický a hodný pes. V rámci pátrání po majiteli jsme zjistili, že Cicero neměl vůbec snadný život. Prošel řadou rodin a nakonec skončil sám a bez domova. Je to veselý a hodný pes, ale už chce svoje pohodlí a klid.

Citace od paní, která Cicera zná, ale bohužel si ho nemůže vzít k sobě: "Cicero (říkalo se mu i Goldík) by vždy velký pohodář, moc hodný a poslušný. Bydlel v bytě, k dceři v rodině byl ochranářský a s ostatními dětmi i zvířaty vycházel bez problémů. Prostě typický retrívr."
Od paní pochází i fotky Cicera na sněhu - je to tedy zamlada :-)

Bylo by skvělé, kdyby Cicero našel milovníka zlatých retrívrů (má průkaz původu, jen ho nemáme k dispozici a chovatelská stanice odkud pochází, je již zrušená). Uvítá zahrádku s přístupem do tepla i byt, ale ideálně bez dlouhých schodů (nožky už nerad namáhá).

Nekonfliktní k jiným psům.

Cicero je po operaci (měl nádor na varlatech a bradavici v oku) a nyní se zotavuje. Brzy bude připraven do adopce. Zamluvení je možné telefonicky v útulku! Bohužel má proleženiny z tvrdého povrchu, na který nebyl zvyklý. Potřebuje hodně rozmazlovat a krásně klidný režim.

Přibližná velikost: 59 cm, 33 kg

Datum nalezení: 4. 7. 2016
Místo nalezení: Svatá Anna, Měšice
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.