Cena  Kč

23.10.

Kříženec ovčáka Max, věk cca 8 měsíců

Kříženec, pes
Rožnov pod Radhoštěm 1, Vsetín
V útulku pro psy v Rožnově pod Radhoštěm je k adopci tento krásný a mladičký pejsek Max. Maxík se poprvé v útulku ocitl jako cca 4 měsíční štěně (viz 2 fotky), po 3 měsících se však bohužel vrátil a je zpátky v útulku (majitelé neměli čas se mu věnovat). Hledá proto nový domov nejlépe u někoho aktivního, kdo se mu bude věnovat, cvičit jej a všemu učit..Je to veselé odrostlé štěně a hledá někoho akčního k sobě, dosud měl na domov velkou smůlu, hledáme proto pouze zodpovědnou rodinu či člověka, který ho už znovu neopustí, už tak má v hlavičce určitě velký zmatek a to není na světě ještě ani rok.

Pokud Vás Max zaujal, můžete se za ním přijet nezávazně podívat do útulku a vzít si jej na procházku. Ideální je přijít už z kraje otevírací doby ve 14:00 hod, protože se může stát, že přijdete a pejsci budou někde s venčiteli na procházce. Vhodné je proto domluvit se dopředu přímo s ošetřovatelkou - kontakt viz níže.

Provozní doba útulku:
Po - zavřeno
Út - Ne - otevřeno od 14:00 do 17:00 hod.

Útulek se nachází v Rožnově u firmy Retigo, pokud si mapku přiblížíte, nalevo od firmy uvidíte útulek: https://mapy.cz/zakladni?x=18.1317368&y=49.45 39413&z=17&source=firm&id=205942

Max je naočkovaný, adopční poplatek činí 300 Kč. Je v útulku déle než měsíc, skončila mu tím pádem karanténa a vážný zájemce si jej kdykoli může odvézt domů.

V případě dalších dotazů prosím volejte paní ošetřovatelce Maleňákové na tel: 605 416 164 nebo mně 734 466 438

Přiložené Maxíkovo video z venčení v útulku lze přehrát pouze v pc! Z mobilu to bohužel nejde.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.