Cena  Kč

22.10.

Black kříženec Labradora hledá akutně domov

Kříženec, fena i pes
Turnov 1, Semily
Aktualizace 28. 9. 2016

Dozvěděli jsme se, že Black je sice labrador, ale má v sobě i něco z rotvajlera. Tomu odpovídá i jeho povaha a chování, nesnese se s každým. Víme jistě, že nemůže k dětem, cizí lidi si vybírá, psy nesnese. Na druhou stranu fenky zbožňuje a nějaká psí kámoška by mu určitě zvedla náladu.

Také dostal nové léky a speciální granule Renal special určené přímo pro psy, kteří mají potíže s ledvinami. Další dny ukáží, zda se jeho zdravotní stav zlepší.

Držíme všechny tlapičky!

Aktualizace 22. 9. 2016

Po týdnu jsme byli s Blackovou močí na kontrole. Ta bohužel nepřinesla žádné dobré zprávy :(

Po týdnu, co bral léky nenastalo žádné zlepšení, naopak je to spíš horší. Vypadá to, že ledviny nepracují, tak jak mají, v moči má stále krev, bílkovinu i cukr. Dostane nové prášky a příští dny ukáží, co bude dál.

Jeho zdravotní stav se mu začíná podepisovat i na psychice. Jeho chování začíná být nevyzpytatelné. Zjistili jsme také, že není vůbec vhodný k dětem. Hodně se na něm podepsala jeho minulost, kterou bohužel známe jenom z části.

I s touto diagnózou zůstává stále zavřený v kotci, protože se ještě nenašel vhodný zájemce. Najde se někdo, kdo by mu pomohl a dal šanci na lepší život?

Ještě jednou za něj moc a moc prosíme, zaslouží si dostat ještě šanci!

Aktualizace 16. 9. 2016

Ano, toto byl ještě před měsícem nádherný černý labrador, který má v sobě i kus rotvajlera, s jiskrou v oku a s obrovskou chutí do života. Byl schopný stavět se na uši, běhat neúnavně dokolečka, míček, míček, míček …
A TEĎ?
Bohužel pobyt o samotě v kotci si vybral svou daň. Bez svého pána velice strádá. Během pár týdnů hodně, ale opravdu hodně zhubnul.
Rozbor moči ukázal, že to s ním nevypadá vůbec dobře. Nález krve, cukru a bílkoviny ukazuje na poškozené ledviny a možná také cukrovku. Nyní má antibiotika a speciální granule. Příští týden ho čeká kontrola, abychom se dozvěděli více.

Ale co s ním bude dál?
Zavřený v kotci a sám zůstat už nemůže, nezvládl by to.

Najde se pro něj konečně domov?
Dočasná péče?
Člověk, který se ho ujme i s jeho problémy?
Moc za něj prosíme!!

Toto je Black - nádherný černý labrador x rotvajler, cca rok a půl starý - někomu se může zdát agresivní, ale opak je pravdou. Je to mazlivé a hravé velké "štěně" plné energie, kterou by potřeboval vyběhat :) Chce to pevnou ruku (je veliký a má hodně síly) a páníčka, který dotáhne jeho výchovu do konce a dá mu hranice, které potřebuje poznat. Je to pes, který si
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.