Cena  Kč

24.10.

Brontík čeká na záchranu a nový domov

Neznámé, pes
Louny 1, Louny
Cena600 CZK
Brontík (č.4859), německý ovčák X labradorský retrívr, asi 7-8 let starý pes, v kohoutku cca 66 cm, kastrovaný.
Brontík je v útulku od prosince 2015. Je to pes většího rámce. Pravděpodobně je to kříženec německého ovčáka a labradorského retrívra, s jistotou to ale nevíme. Na procházkách je klidný, na vodítku chodí jako pan pes a netáhne. Umí povely sedni a lehni, zvládá to i bez piškotku, ale pro piškotek je splní ještě raději.
Pokud byste si chtěli Brontíka pořídit k jinému pejskovi, snášenlivost by se musela vyzkoušet přímo v útulku. Nejlepší je přivézt svého pejska a oba společně vyvenčit. V útulku obývá kotec sám.
Brontík je vhodný k domku se zahrádkou, kde by měl k dispozici zateplenou boudu. Pozemek svého páníčka určitě skvěle ohlídá... neproklouzne ani myška.
O jeho minulosti nic nevíme, ale stejně jako každý pejsek v útulku si i Brontík zaslouží najít milujícího páníčka, který mu poskytne stabilní prostředí bez stresu, pohodlí a pocit, že je milován. Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 600,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 h.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.