Cena  Kč

26.10.

Malý bílý knírač. Štěňátka s PP - top štěňátka :D

Knírač malý, fena, s PP
Ostrava 8, Ostrava-město
Knírač malý bílý s PP. Štěňata po výborných rodičích, výstavní předpoklady, štěňátka narozena 17.8.2016!!!!!!Jedná se o úplně nové krevní spojení v ČR a SK...DLOUHO OČEKÁVANÝ VRH!

Tato partička je složena ze 2 chlapečků a 5 holčiček. :D

Otec CH. Sherwood Larigosh- Import Ukrajina

Polský junior šampion, Šampion České republiky, Best Baby, Nejlepší dospělý pes, 1x VN, 11x V1, 1x CAJC, 1x BOJ, 2x BOB, 3x BOS, 2x CWC, 2x r.CACIB, 5x CAC, Národní vítěz, Nejlepší dospělý pes.A další ....

Matka CH. Berenica Hajan Polonia - Import Polsko - Šampion Slovenska, Šampion České republiky, Junior šampion České republiky, Český klubový šampion mladých.15 x V1, 3 x VN 1, 6 x CAC CZ, 4 x CAC SK, CAC ČMKU, 3 x CAJC, 3 x CACIB, 2 x r. CACIB, 4 x ČKŠ-J, 3 x BOJ, 3 x BOS, 3 x BOB, 2 x Vítěz třídy, Klubový vítěz, 3 x ISPU cert. 2014, Národní vítěz 2015

Fotky štěňat i obou rodičů můžete vidět na stránkách naší chovatelské stanice Shadow White de Pepa. Návštěva chovatelské stanice je možná po domluvě - možno vidět jak štěňátka, tak otce i matku.

Praktickou vlastností plemene knírač je, že nelíná a chlupy tedy nejsou po celém bytě ;-)

Jsou velice inteligentní, proto vhodní i pro začátečníky. Hodí se k dětem pro jejich mírnou a veselou povahu. Jsou energičtí, hraví, milí. Toto plemeno je vhodné pro různé aktivity (agility, tanec se psy...) a také pro práci (výborný hlídač, záchranář, společník - canissterapie ...).

Mnohem více informací naleznete na webové stránce naší chovatelské stanice, je tam mnoho fotografií a dalších informací o štěňatech, chovné stanici a o rase bílých kníračů všeobecně.

REZERVACE na telefonním čísle nebo nás můžete kontaktovat přes mail.

Chovatelská stanice Shadow White de Pepa ( www.bily-knirac.wz.cz ), Iva Šichnárková 420 777 24 88 67. Odběr – Říjen (Október) 2016 . Cena dohodou.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.