Cena  Kč

25.10.

Americký stafordšírský teriér štěňátka s PP

Americký stafordširský teriér, fena i pes, s PP
Libušín, Kladno
Cena20,000 CZK
Chovatelská stanice Snowflake staff zadá 3 úžasná štěňátka amerického stafordšírského teriéra z vrhu A. Máme jednu holčičku a dva chlapečky. RODIČE JSOU ZDRAVOTNĚ TESTOVANÍ a jsou klasickými představiteli plemene AST, s mnohými oceněními na výstavním poli. Oba rodiče zvládají výcvikovou poslušnost a obrany na velmi dobré úrovni. Tudíž naše štěňátka budou mít předpoklady k výstavním úspěchům, ale také ke klasickému výcviku. :)

Otec: IntCh., Ch., KJCh., JCh. El Diabolo Presburg Staff, ataxia CLEAR, HD: A/A, ED: 0/0. Tatínek našich štěňátek se pyšní mnoha výstavními tituly - Národní vítěz, Junior šampion České republiky, Junior šampion klubu KCHMPP, Šampion klubu KCHMPP, Šampion Slovenska, Šampion České republiky, Mezinárodní šampion, 2x CAJC, 7x r.CAC, 11x CAC, 2x r.CACIB, 4x CACIB , BOJ, BOS, BOB, BOG 5.místo. Věnuje také agility a coursingu. https://www.facebook.com/lenka.nova.501/media _set…

Matka: Calista Ex Vallis Diaboli - ataxia CLEAR, HD: B/C, ED: 0/0, DOPPLER TEST NEGATIVE, patelly: bez nálezu, RTG páteře: bez nálezu. Výstavní úspěchy: BOB, CACIB, res. CACIB, 2x CAC, 2x Res. CAC, VN1. Maminka se věnuje klasickému výcviku, jako je poslušnost, obrany, stopy.

Štěňátka jsou narozená 12.9.2016 a k odběru budou na konci listopadu. Jsou odchovávaná v rodinném prostředí v úzkém kontaktu se všemi členy rodiny, malými dětmi i s jinými psy, kteří s námi žijí v jedné domácnosti. Oba rodiče jsou velmi kontaktní a nekonfliktní. Štěňátka od nás budou odcházet odčervená, očkovaná, s mikročipem a mezinárodním pet pasem. Štěňátka dostanou do nových domovů balíček se základními chovatelskými potřebami. Koupí našeho štěňátka získáte kupní smlouvu a doživotní chovatelský servis, pomoc s výstavami či chovem AST. Nezávazné návštěvy jsou vítány.

http://snowflakestaff.cz/
https://www.facebook.com/Snowflakestaff/

Pro více info nás neváhejte kontaktovat: jiri.sen.93@gmail.com, terkatrojanova@gmail.com nebo na telefonních číslech 606 374 966 , 777 301 467 (raději SMS, pak se Vám ozveme zpět)
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.