Cena  Kč

22.10.

Kříženci darování Kříženec

Kříženec
Praha 5, Hlavní město Praha
Cenazdarma
S velkou bolestí v srdci darujeme POUZE VÁŽNÉMU ZÁJEMCI DO DOBRÝCH RUKOU pejska. Jmenuje se Sagar, jedná se o křížence dobrmana. Je mu 5 let, je zdravý, očkovaný a čipovaný. Váží 35 kg, výšku má cca 50 cm, barvu srsti černou. Vzhledem k tomu, že se jedná o většího psa a je trochu bojácný (bojí se kol), je nutná pevná ruka a nejlépe i zahrada (není však podmínkou, protože pes je zvyklý žít v bytě a chodit na pět procházek denně).
Byli bychom opravdu moc vděční, kdyby se Sagarovi našel hezký domov, kde by byl šťastný už vzhledem k tomu, co se mu na začátku jeho života přihodilo.
Maminka se ho před pěti lety ujala, když v Praze vletěl pod autobus (proto zřejmě i ta bojácnost). Nechala ho ošetřit na veterině, odkud ho nahlásila jako nalezeného do útulku Troja v Praze. Byla veterinářem upozorněna, že pokud by se někdo do tří měsíců ozval, musela by ho vrátit. Za necelý týden se opravdu ozvala bývalá majitelka pejska, ale chtěla se jen ujistit, zda je v dobrých rukou, a rozhodla se ho vzdát. Později přenechala očkovací průkaz na veterině. Maminka byla šťastná, že si ho může nechat. V současné době se o něj však ze zdravotních důvodů nemůže dále starat. My s manželem se ho bohužel také nemůžeme ujmout, protože už jednoho psa v bytě máme. Soužití obou psů by bylo nemožné.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte a můžeme se domluvit i na setkání s pejskem.
Inzerát je publikován na serveru inzerce-psu.com, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.