Cena  Kč

20.10.

BEN, Bišonek

Bišonek
Tábor 2, Tábor
Cena300 CZK
Ben krásně chodí na vodítku a moc rád si začuchá a prozkoumá nový terén. Hodil by se na krátké a pohodové procházky v poklidném tempu. Asi by v prvních chvílích nevěděl, jak se na gauč sedá, ale určitě by velmi rychle zjistil, že je to pohodlné místo.

Beník je vhodný do bytu či domu, kde bude mít přístup dovnitř. Navzdory svému věku milujeme pískající hračky i rád je aportuje (jen odevzdávání jsme ještě nenatrénovali).

Beník určitě neměl snadný život. Nožičky má křivé, tělíčko slabé a zanedbané. Největší jeho bolístky však jsou asi na duši. Občas si neví rady s lidskou pozornosti a novými nároky, které se na něj kladou. Beník je krásně čitelný pes, když znejistí dá to najevo a je třeba mu vlídným a pozitivním přístupem vysvětlit, že se není čeho bát a nic se neděje. Byť je Beník krásný obláček, asi ho nikdo nemazlil či nezvedal do náruče. Je to z toho nervózní a je třeba na to myslet. V rámci rozmazlování mu jeho původní majitelé asi dovolili všechno a tím se postarali o to, že Ben neměl nic.

Určitě si zvykne na královské zacházení a láskyplnou péči, ale je potřebuje trpělivé páníčky ideálně bez dětí.

Věk odhadovaný veterinárním lékařem: 9 let

Plemeno: bišonek - vhodný pro alergiky

Přibližná velikost - váha 6,5 kg, výška 26 cm.

Nalezen dne 18.3.2016, Malý Jordán.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.