Cena  Kč

22.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Trpasličí pinč
Praha 1, Hlavní město Praha
Hravý, bezmezně milující, velmi temperamentní, vždy připravený nosit balónky, s obrovskou chutí na všechno jedlé a občas i nejedlé - to je zkrátka Igor:-)

Igor svou genetickou výbavu nezapře - je nežný, oddaný, zbožňuje svou rodinu, ale vůči cizím trochu nedůvěřivý a samozřejmě trošku ukecaný, když se setká s něčím neznámým:-) Rozhodně potřebuje aktivní hravý a pestrý životní styl - miluje pravidelné procházky a bezesporu by ho hodně bavily některé psí sporty, kde by využil svou rychlost, obratnost i schopnost se rychle učit (agility, flyball...).

Jakkoliv svou rodinu miluje a nikdy by vědomě neublížil, k úplně malým dětem vhodný není. Jeho stejně bezmezná láska k jídlu mu nebráni krást cokoliv potenciálně jedlého ani z rukou či ručiček a občas může chytit i prstíčky:-/ Nicméně jeho pěstounka na odstranění tohoto nutkání intenzivně pracuje a úspěchy se pomalu dostavují...

Je zvyklý na soužití se psy a fenkami - s holčičkami pochopitelně vychází skvěle, ale mezi kluky jeho napoleonský komplex občas působí menší šarvátky. Nicméně s klidným a vyrovnaným psíkem a zkušenějším majitelem, který zvládne jeho občasné snahy o dominantní chování ukočírovat, bude žít v harmonii.
Inzerát je publikován na serveru inzerce-psu.com, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.