Cena  Kč

20.10.

Dalmatin - štěňata s PP

Dalmatin, s PP
Ostrava 2, Ostrava-město
Chovatelská stanice dalmatinů Royal Hermelin nabízí černě tečkovaná štěňata dalmatinů ze vzácné krevní linie dalmatinů z USA, Argentiny a Austrálie! Jedinečný a zajímavý rodokmen.

Jedná se o vrh "W", narozený dne 03.09.2016.
Jde o opakované spojení, štěňata z předchozího vrhu již vyhrávají na výstavách a soutěžích...

Otec štěňat - Bucifalus Babbaleo di Zucchero, oboustranně plně slyšící, Český veterán šampión, čekatel Polského veterán šampióna a Českého šampióna, BIS, BOG.
Matka štěňat - Tamara Tinka Barks Royal Hermelin, oboustranně plně slyšící, čekatelka Polského šampióna, BOB, BOS.

Štěňata budou k odběru od 23.10.2016.

Máme 16 letou praxi v chovu plemene dalmatin a věnujeme se výhradně těmto krásným psům, žádné jiné plemeno jsme nechovali, nechováme ani chovat nebudeme!

Dalmatini jsou naše celoživotní láska a o tuto lásku se chceme podělit i s Vámi, kteří jim dokážete dát stabilní a láskyplný domov!
Dalmatin je velký, silný a temperamentní pes a je vhodný pro inteligentní, velkorysé a aktivní lidi, kteří dalmatina přijmou za právoplatného člena rodiny.

Naše štěňata budou vhodná pro zájemce o chov, výstavy, ale také jako domácí psi - dalmatiní průvodci životem, dále na různé psí sporty - coursing, agility, jumping, obedience. Dalmatini rovněž úspěšně zvládají lovecké zkoušky a mohou mít také pracovní využití.

Majitelům našich štěňat poskytujeme chovatelský servis a pořádáme pro ně různé soutěže a aktivity (www.dalmatinsou.wz.cz).
Štěňata našich dalmatinů jsou krásná, zdravá, aktivní a stala se zakladateli chovu dalmatinů v mnoha chovatelských stanicích jak v ČR, tak v zahraničí.
Více informací získáte na stránkách chovatelské stanice dalmatinů Royal Hermelin (www.royalhermelin.cz).
Preferujeme zájemce, kteří již dalmatina měli, dále zájemce s domkem se zahradou a ty, kteří přesně vědí, proč dalmatina chtějí.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.