Cena  Kč

23.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Slovenský kopov
Praha 1, Hlavní město Praha
Miluje procházky a výlety, ale je dobrý parťák i k televizi. Je to takový aktivní gaučák. Umí základní povely, při venčení funguje na odměny, které musí mít na každé procházce. Získáte poslušného pejska, který si vás bude hlídat. Žofka je hodně žravá a pro odměnu je schopná udělat cokoliv. Má v sobě lovecké pudy, takže při procházce lesem nebo v cizím prostředí je lepší ji mít na vodítku. Na kočky v domácnosti je zvyklá, pokud před ní začnou utíkat, tak je honí. Často byla v kontaktu i s ovcemi a kozami. Je zvyklá na cestování autem, vlakem i MHD. V restauracích si lehne pod stůl. Několikrát jela i sedačkovou lanovkou a na lodičkách (přestože nemá ráda vodu). Takže si ji můžete brát na dovolenou i na výlety.
Je hodně žárlivá na své páníčky a své věci si pečlivě hlídá. Proto ji doporučujeme jako psího jedináčka. Je hodně citlivá na zvuky typu střelba, ohňostroj a bouřka. Nemá potřebu se kamarádit s jinými psy a ani není moc hravá. Nejspokojenější je v blízkosti člověka a vystačí si jen s několika plyšáky. Ráda spí v posteli pod peřinou, ale klidně spí i ve svém pelíšku a do postele se vplíží až k ránu. Za odměnu vás nechá spát až do oběda :) Nedoporučujeme ji do domácnosti k malým dětem, ale s většími dětmi nemá problém. Od malička žila se svou sestrou ze stejného vrhu, ale jejich společné soužití již bohužel není možné. Těžce snáží každodenní odloučení od lidí a v jejich nepřítomnosti demoluje byt a strhává ve svém hysterickém chování i druhého pejska. Proto pro Žofinku hledáme páníčky, kteří pracují z domova a nebo si mohou vzít Žofinku do práce. Případně k někomu s rodinným domkem, kde by mohla na zahradě počkat, než se páníček vrátí. Žofinka byla celý život milována, bohužel po rozchodu již panička nemůže zajistit, aby nebyla sama doma.
Žofka je pravidelně očkovaná, odčervená, čipovaná a kastrovaná. Adopční poplatek je 500 Kč. Žofka se nenachází v útulku, ale v dočasné péči kousek od Roudnice nad Labem. (Dovoz do Prahy není problém)
Inzerát je publikován na serveru inzerce-psu.com, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.