Cena  Kč

18.10.

Fram ♥♥♥

Neznámé, fena i pes
Ostrava 12, Ostrava-město
Cena1,000 CZK
Máme tu dalšího pejska, který žil u bezdomovců. Byl venku v těch největších vedrech, v dešti, v mrazech, prostě pořád. Teď už se má lépe, čeká v dočasné péči na nového páníčka. Jmenuje se Fram, ale až si ho zamilujete, třeba mu budete říkat Fanda, stejně jako jeho dočasná máma. Fram za dobu, co žije u ní, zjistil, jak si správně užít psí život. Je přítulný a strašně mazlivý. K cizím lidem zpočátku nedůvěřivý, většinou ale stačí pár minut, než uvěří. Lidi vítá štěkotem, ale když je sám doma, v klidu poslušně čeká. Má základní hygienické návyky. Rád spí pod peřinou, zároveň ale chápe, když je mu vstup na postel zakázán. Umí počkat na povel k žrádlu. Je to všežravec, sní všechno, a to bohužel i venku. Před odchodem z domu ví, že musí počkat na povel, kdy může vyjít ze dveří. Občas se ale ven těší tak moc, že se zapomene a vyběhne ven i bez vyzvání.
Fram je velmi aktivní pes, je to neunavitelné torpédo, které lítá po venku sem a tam. V pohodě zvládá i delší túry. Je to malý lovec, jde po všem, co se hýbe. Prohání cyklisty, kočky, srny i slepice. Potřebuje aktivní rodinu, která mu dá dostatek pohybu, aby si měl kde vybít přebytečnou energii :-)Když nespí, nemazlí se nebo neběhá po venku, rád si hraje a přetahuje se. Co se poslušnosti týče, zatím se naučil jen "sedni". Věříme, že se špetkou trpělivosti nového pána se Fram naučí i další povely. S pejsky i fenkami většinou vychází dobře. Pokud mu není věnována dostatečná pozornost, dokáže si o ni zaštěkat, což ostatní psi mohou chápat jako provokaci. S malými dětmi se zatím nesetkal. S těmi většími, kteří ví, jak s pejskem jednat, by neměl být problém.
Fram je osmikilový černý krasavec, kterého si zamiloval každý, kdo se s ním setkal. Jsou mu 2-3 roky a v kohoutku měří do 40 cm.Na svůj nový domov čeká v Ostravě.Adopční poplatek 1000,- Kč pro MS spolek na ochranu zvířat. Kontakt Helena 724765637
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.