Cena  Kč

Inzerát Kříženci na prodej Kříženec z Louny, Ústecký kraj expiroval. Nabízíme Vám podobného pejska ...
23.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Labradorský retrívr
Louny, Ústecký kraj
Cena300 CZK
Žeryk (č.4572)v kohoutku 59 cm.
Žeryk nám byl předán starostou obce Žerotín, že do obce přiběhl. Nejspíš ze směru od Zichovce. O jeho minulosti toho moc nevíme, těžko říct, co se mu dělo nebo jak se k němu bývalý majitel choval. Po příchodu do útulku byl ale velmi nedůvěřivý, občas zavrčel. Není vhodný pro chovatele začátečníka, ale pouze pro zkušené, kteří se vyznají v psích náladách a rozumí řeči těla. Pokud ke svému člověku získá důvěru, je z něj úžasný a oddaný pes. :)
Na vodítku chodí dobře. Ostatní psy nevyhledává, byl by vhodný spíše jako jedináček. Je vhodný k domku se zahrádkou, ne do bytu. Potřebuje pravidelný pohyb.
Moc za Žeryka prosíme. Z předchozího života si nese nějaké komplexy a potřebuje nějaký čas na získání důvěry. V útulku je již přes rok, ale určitě si zaslouží druhou šanci. Zaslouží si vědět, že lidé jsou i hodní.
Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy).Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný,očkovaný a odčervený.Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek.Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 h.www.utulek-jimlin.cz Tel.:
Inzerát je publikován na serveru inzerce-psu.com, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.