Cena  Kč

19.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Německý pinč
Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Krásná vořeší dáma strávila celý svůj život na špinavém dvorku. Nejprve byla vystrašená a bojácná, ale pomalu děláme pokroky, přijde se pomazlit a učíme se hygienickým návykům. Jde jí to skvěle a brzy se i ona naučí životu spokojeného pohodového pejska. Fattynka bude potřebovat ještě hodně trpělivosti, péče a lásky, která uzdraví její zlomenou duši. Díky úžasné dočasné tetě je stále blíže a blíže k nalezení ztraceného sebevědomí a objevuje krásy psího žití.
Fattynka je nekonfliktní k ostatním pejskům i fenečkám, stala se z ní mazlivá sympaťanda s veselou duší, umí řádit s ostatními pejsky v dočasce a proto by jí prospěl v novém domově psí kámoš nebo kamarádka. Ideálním místečkem pro původně zlomenou Fatty bude klidná milující rodina bez divokých dětí, s dostatkem času a lásky, která bude počítat s prvotní možnou bázlivostí. Dům se zahradou výhodou, pouze dovnitř, nikoliv jako pes do boudy! Byteček Fatty uvítá též.
Je již několikrát odčervená, kastrovaná, očkovaná a ještě jí čeká jedno přeočkování. Do nového domova půjde s podepsáním adopční smlouvy a zaplacením adopčního poplatku.
Inzerát je publikován na serveru inzerce-psu.com, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.