Cena  Kč

20.10.

Kříženci na prodej Kříženec

Border kolie
Židenice (Brno-Židenice), Brno-město, Jihomoravský kraj
Životní optimista a mazel, nevyčerpatelný zdroj energie, kamarád do pohody i nepohody, originální krasavec, za kterým se každý se zalíbením otočí:-)
Kory je milý a věčně dobře naladěný společník pro všemožné životní situace, natešený se kdykoliv vrhnout do akce, kterou pro něj připravíte. Je to rozený atlet, vhodný pro opravdu aktivní, sportovně založenou rodinu / jednotlivce, která mu dopřeje pohyb, spoustu svého času a zábavy, ale i důslednou výchovu / výcvik. Nyní už zvládá základní poslušnost, v bytě se chová vzorně, rád počká, až se vrátíte z práce a vyrazíte ven. Měl by skvělé předpoklady pro agility či jiné psí sporty vyžadující rychlost a obratnost:-)
Určitě by si dobře rozuměl s psí kamarádkou, klučičí společnost si vybírá individuálně... Ale rozhodně neodmítne roli jedináčka, kdy se veškeré aktivity budou týkat hlavně jeho:-)))
Plně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, čipovaný, KASTROVANÝ, ve výborné kondici, připravený vyrazit do nového skvělého a trvalého domova:-D
Adopční poplatek: 3.350,-Kč
Inzerát je publikován na serveru inzerce-psu.com, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.