Cena  Kč

20.10.

americký pitbulteriér, kříženec

Americký pitbull teriér, fena i pes
Litoměřice 1, Litoměřice
Bára je kříženec zřejmě pitbulteriéra. Je to velmi silná, statná holka s obrovským srdcem a ještě větším smyslem pro legraci. :) Když se rozdovádí tak to stojí za to - lítá, skáče a nedá se uklidnit, dokud se nevyblbne. Je na ní moc pěkný pohled a ještě hezčí by bylo, kdyby se mohla takto radovat už na zahradě svého nového domova.

Barča se nesmí nudit, když se tak stane, začíná vymýšlet kraviny. Nedělá jí problém přelézt nebo podhrabat plot, vytrhat záhony kytek nebo vám ze zahrady udělat golfové hřiště. Potřebuje dostatek pohybu, pozornosti a i usměrnění. Učit se novým věcem ji baví, takže s trpělivostí a pochopením z ní bude brzy určitě poslušná holka.

Přes kotec Bára na všechny štěká, budí strach a nenechá se jen tak uplatit. Nová rodina za ní bude muset přijet několikrát, brát ji na procházky a pomalu si na sebe budou muset zvykat, aby vše proběhlo v pořádku. :) Bude z ní vynikající hlídač, nikdo se k vám jen tak neodváží! Ale na druhou stranu je ke své rodině milionová, mazlík největší.

Nedoporučujeme ji do bytu a ani k dětem či starším lidem. Potřeba bude majitel, který ví, co takové plemeno potřebuje a jak se k němu chovat. Chceme,aby se Bára měla už jen dobře.Prý se čekání vyplácí..Bára čeká více než 3 roky, tak už by to mohlo stačit ne?

Psy si vybírá, ale s většinou vychází. Je potřeba s konkrétním jedincem vyzkoušet.

Barča ovládá přivolání, povel SEDNI a DEJ PAC. Miluje aportování míčků.

Adopční poplatek 1000,-Kč.
Máte-li o Báru zájem prosím volejte Aleše 724 700 385
nebo pište na: mail@chovhnevice.cz

Další fotky, více info a krásné pejsky najdete na http://www.chovhnevice.cz/
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.