Cena  Kč

29.8.

Opuštěná kráska, kastrovaná

Neznámé, fena
Sadská, Nymburk
Jmenuji se Bibi, je mi 6 let, jsem střední velikosti- 18 kg.

Jsem aktivní, oddaná, hodná, poslušná. Miluji lidi – umazlím vás :-), mám ráda i psy/feny. Umím i několik povelů - na místo, nesmíš, sedni, lehni, dej pac, snažím se i o zůstaň. Nechám se sebou manipulovat – sprchování, utírání paciček, ... I na pana doktora jsem hodná :-) Dobroty si beru jemně, na vodítku chodit umím. Hygienické návyky mám. Doma se chovám vzorně, neničím, apod. Umím i dobře pohlídat, ale všechny zvané hosty nadšeně vítám :-) Miluji procházky, výlety, hraní si (i se psy) a jakékoli další aktivity. Se svou rodinkou dělám vše s velkou radostí.

Své pány jsem milovala, snažila jsem se být tou nejlepší parťačkou. Pak přibyl přírůstek do rodiny, alergik. Musela jsem pryč. Byla jsem smutná, nechápala jsem, co jsem udělala špatně. Nyní čekám v dočasné péči na někoho, kdo mě již nikdy nezradí.

Jsem vhodná i k dětem, psům a fenám. Nyní mám čtyři dočasné kamarády, už druhý den jsem se na ně tiskla v pelíšku. Mohu jít do domku s přístupem dovnitř, pouze jako domácí mazlík (ne kotec, bouda, pelíšek v garáži, apod.), do bytu jen v případě, že mi zajistíte dostatek pohybu.

Jsem zdravá, kastrovaná, čipovaná, očkovaná.

Pokud o mě máte zájem, volejte dočasným pánům na 773 659 666, město Sadská.

Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek (pokrytí části vet.nákladů).
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.