Cena  Kč

22.10.

mladá Magda hledá svoje doma

Neznámé, fena i pes
Louny 1, Louny
Cena300 CZK
Magda (č.5048), nejspíše X německý ovčák, asi 1.5 roku stará fena, v kohoutku cca 65 cm, váha při příjmu 33 kg, temperamentní.
Magda je energická psí slečna milující srandu, pohyb, mlsky, pohlazení a pak zase srandu, pohyb.....a stále dokola. Je vhodná pro akčního jednotlivce nebo rodinku co sní budou podnikat výlety a výpravy do okolí. Je mladá a nerada zahálí, proto i její nová rodina by měla korespondovat s její ener gií.
Je učenlivá a ráda se naučí všem možným kouskům a ani cvičákem by nepohrdla.
Umí sedni, lehni a dává pac.
Pokud by měla být parťákem do již stávající smečky je nutné v útulku vyz koušet a mít dostatečné zkušenosti se správným vedením, aby nevznikaly šarvátky.
Pokud se Vám Magda líbí a jste schopni ji DOŽIVOTNĚ poskytnout domov je k adopci.
Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy).Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobr&y acute;ch rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 h.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.