Cena  Kč

17.10.

Kříženec labradora, věk cca 5 let

Kříženec, fena i pes
Rožnov pod Radhoštěm 1, Vsetín
V útulku pro psy v Rožnově pod Radhoštěm vyhlíží svého nového páníčka či hodnou rodinku fešák Brix. K lidem se jeví jako hodný a přátelský psík, ideálním domovem by pro něj byla velká zahrada se zateplenou boudou - bude skvěle hlídat. Druhé pejsky si vybírá, fenky má rád. Nejšťastnější je když vidí vodítko (asi jako všichni pejsci v útulku) miluje procházky a pohlazení. Brix už sice není štěňátko, pro které je mnohem jednodušší najít nový domov, je to už kus chlapa, ale slibuje, že bude Vaším věrným a vděčným parťákem do každého počasí a pohlídá Vás i Váš domeček. Zalouží si dostat novou šanci, všichni mu to moc přejeme a doufáme, že se už brzy ten pravý páníček pro něj najde.

Pokud Vás Brix zaujal, můžete se za ním přijet nezávazně podívat do útulku a vzít si jej na procházku. Ideální je přijít už z kraje otevírací doby ve 14:00 hod, protože se může stát, že přijdete a pejsci budou někde s venčiteli na procházce. Vhodné je proto domluvit se dopředu přímo s ošetřovatelkou - kontakt viz níže.

Provozní doba útulku:
Po - zavřeno
Út - Ne - otevřeno od 14:00 do 17:00 hod.

Útulek se nachází v Rožnově u firmy Retigo, pokud si mapku přiblížíte, nalevo od firmy uvidíte útulek: https://mapy.cz/zakladni?x=18.1317368&y=49.45 39413&z=17&source=firm&id=205942

Brix je naočkovaný, adopční poplatek činí 300 Kč. Je v útulku déle než měsíc, skončila mu tím pádem karanténa a vážný zájemce si jej kdykoli může odvézt domů.

V případě dalších dotazů ohledně povahy pejska, jeho chování či adopce prosím volejte paní ošetřovatelce Maleňákové na tel. 605 416 164, která Vám podá podrobné informace.

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně tohoto inzerátu, umístění útulku apod. volejte přímo mě (inzerentce a dobrovolnici útulku) na tel: 734 466 438
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.