Cena  Kč

14.5.

Štěňata rhodéský ridgeback s PP

Rhodéský ridgeback, fena i pes, s PP
Žehušice, Kutná Hora
Naše štěňátka rhodéského ridgebacka se narodila 4. 4. 2019 a k odběru budou připravena začátkem června. Čile se má k světu celkem 11 nádherných a zdravých štěňátek - 1 pejsek a 10 fenek. Volné jsou již pouze 3 standardní fenky.

Štěňata z naší chovné stanice mají předpoklady k milé a přívětivé povaze, poslušnosti a chuti do výcviku. Samozřejmostí je zajímavý a nepříbuzný rodokmen, předpoklady pro výstavy, budoucí chov a sportovní aktivity. Naše štěňátka jsou však vhodná i jako domácí mazlíčci a parťáci pro celou rodinu.

Otcem je Eros Nero South Moravia, který je velmi úspěšný na výstavách a má zajímavý rodokmen (více informací o Nerovi najdete na těchto stránkách http://erosnero.com/index.php/eros-nero ).

Vyšetření: DKK, DLK 0/0, OCD neg., LTVO, L7, SA neg. Výška: 69 cm.

Matkou je ES Ebony Tatranská Afrika. Ebony je importovaná ze Slovenska a odmalička je pracovně i výstavně vedena. Vyšetření: DKK, DLK 0/0, OCD neg. Výška: 63 cm. Zkoušky: ZOP, ZZO.

Naše štěňátka budou výborně socializována. V domácnosti máme kromě fenky ridgebacka i dvě fenky entlebušského salašnického psa a snažíme se již od začátku budovat u štěňátek pozitivní vztah k jiným psům. Samozřejmostí je, od třetího týdne po narození, socializace s jinými dospělými lidmi a také s dětmi. Odchována budou v prostorném domu se zahradou a s maximální péčí a láskou.

Kupní smlouva, výbavička a doživotní poradenství jsou pro naší chovatelskou stanici samozřejmostí. Dále žádáme budoucí majitele štěňat, aby s námi zůstali v kontaktu, rádi se dozvíme, jak se naši pejsci mají a rádi se podíváme na jejich fotky. Štěňátka budou při odběru očkovaná, odčervená a čipována s EU pasem. Nezávazné návštěvy přibližně od 26. 4. 2019 vítáme. Vždy je lepší, pokud se přijedete podívat osobně a uvidíte, v jakém prostředí jsou štěňata odchovávána.

Více informací a fotografií na našich webových stránkách www.bilaobora.cz

E-mail: j.tomandlova@zehusice.cz

Telefon: 773 180 842

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.
Inzerát je publikován na serveru bazos.cz, HafPac nezodpovídá za jeho správnost a zobrazuje pouze upoutávku.