Cena  Kč

O webu

Web HafPac.cz vznikl v červnu 2013, jedná se o databázi psích inzerátů. Hlavní myšlenkou založení tohoto typu inzertního webu je usnadnění vyhledávání ve velkém množství inzerátů, k čemuž slouží speciální filtr. Hafpac.cz momentálně sdružuje inzeráty ze tří inzertních serverů (bazos.cz, hyperinzerce.cz a inzerce-psu.com) a také je možnost vložit inzerát přímo na HafPac.cz.

Všechny inzeráty, které byly původně vloženy na tři, výše zmíněné, weby, se na HafPac. cz zobrazují pouze jako upoutávka, aby potencionální kupující získal kontakt na inzerenta, musí kliknout na odkaz původního inzerátu. I po vložení na HafPac.cz inzeráty stále kontrolujeme a aktualizujeme. (např. pokud je inzerát na zdrojových webech předčasně smazán, tento fakt se projeví i na HafPac.cz) V jiném případě je inzerát smazán po dvou měsících od data zadání.

Web HafPac.cz si v žádném případě inzeráty nepřivlastňuje, stále patří inzertním serverům, ze kterých pocházejí a vedou na ně odkazy. Také HafPac.cz neručí za správnost a aktuálnost inzerátů.

Odkud filtr zjišťuje informace

bazos.cz

Tento web bohužel nemá žádné speciální dělení, to co si prodávající do inzerátu napíše, to tam má. Náš filtr u tohoto inzertního serveru přiřazuje plemeno podle názvu inzerátu, pokud plemeno v názvu není, pejsek jde automaticky do kategorie “Neznámé“. Údaje o průkazu původu čte také pouze z názvu, protože hledat je v celém textu by bylo příliš riskantní a mnohem více náchylné na chyby (např. „po rodičích s PP – štěně PP nemá, ale filtr by si díky informaci „s PP“ vyhodnotil, že ano). Pokud informace o průkazu původu v názvu není, tak se u inzerátu nezobrazuje ani „s PP“, ani „bez PP“ (pokud ve filtru zvolíte možnost „jen s PP“, pejskové, o kterých tuto informaci nevíme, vyhledáváni nebudou). Pohlaví pejska se zjišťuje z názvu inzerátu i z popisujícího textu, pokud pohlaví zjistit nedokážeme, u pejska se tato informace nezobrazuje, ale zároveň není vyhledáván na konkrétní pohlaví, které uživatel požaduje. Cena i lokalita je na tomto webu samostatná položka, kterou je náš filtr schopný zjistit 100% a bez chyb. Lokalita se zde zadává pomocí PSČ, tím pádem víme přesné místo odkud pejsek je. (každé PSČ má vlastní poštu) Někteří chovatelé cenu neuvádějí.

webfordog.cz

Z tohoto webu se našemu filtru zjišťují informace úplně nejsnáze, protože inzerenti zde uvádějí všechny potřebné údaje jako plemeno, pohlaví, PP atd. Lokalita je zde určována pouze pomocí okresních měst a cena je též přehledně uvedena, ale někteří prodávající cenu neuvádí a závisí na dohodě.

zooburza.eu

U tohoto inzertního portálu se informace o plemeni, PP a pohlaví zjišťují na stejném principu jako u bazoše. Bohužel je zde jen malá informace o lokalitě – inzeráty se lokalizují pouze v rámci kraje. Na druhou stranu má tento web obrovskou výhodu, že shromažďuje i slovenské inzeráty.

HafPac.cz

Při vkládání inzerátu je nutné vyplnit všechny informace, které jsou důležité pro správnou identifikaci plemene, PP, pohlaví a lokality. Inzeráty vložené přímo na HafPac.cz jsou na první pohled výraznější.